Добрий день,у вас дуже гарний магазин,зв'язок з покупцем швидкий,рослини вислали протягом 3 днів.Рослини теж гарні . Велика вам подяка за гарний сервіс.
Замовила седум. Для уточнення зі мною завʼязалася ввічлива і дуже приємна менеджер.
Отримала замовлення швидко, дуже якісно запаковано. Здорові і гарні рослинки. Дякую за приємні враження.
Отримала замовлення швидко, дуже якісно запаковано. Здорові і гарні рослинки. Дякую за приємні враження.
Замовляла у багатьох магазинах саджанці малини та полуниці , тобто є з чим порівняти. А коли отримала від вас, то я була дуже вражена. Все і виглядало і було запаковано БЕЗДОГАННО. Дякую. Рекомендую інтернет-магазин
Заказала после 15-00 саженцы, а на следующее утро они были у меня на почте. Такой быстрой доставки я еще не видела). Саженцы в отличном состоянии, перед отправкой сделали фото и их же прислали. Заказывала гортензии, обещали, что и сортность будет соблюдена, теперь буду ждать цветения уже в следующем году.
Дуже дякую Олені за допомогу і швидкі відповіді на питання
Дуже дякую Олені за допомогу і швидкі відповіді на питання
доброго дня. написала отзыв благодарности , но почему его не высвечивают. С повагою Рима
Большое спасибо за вашу работу. Саженцы качественные , связь с клиентом быстрая . Процветания вашей компании. С ув. Рима
велика подяка за швидке і якісне обслуговування все упаковане добре будемо чекати на квіти
Отримала щойно посилочку. Щиро Вам дякую за якісні рослинки. Гарно упаковані якістні саджанці. Рекомендую цей магазин. Успіху в вашій праці. Всім нам миру і добра. Буду ще замовляти.
Доброго здоров'я! Брала у вас саджанці : гуава, кава і кімнатний гранат. Всім задоволена! Дякую! Дасть Бог - "зустрінемось" восени : у мене є дуже велике бажання оновити свій сад!
Перемоги всім нам!
З повагою, Тетяна Миколаївна.
Перемоги всім нам!
З повагою, Тетяна Миколаївна.
Очень рада покупки можжевельника. Немного подождали, но это того стоило!! Качество супер.. очень красивое и красочное растение.. Спасибо за информацию как садить и как ухаживать! Продавцы топ, мастера своего дела.. очень благодарствую.. Спасибо
Администратор
Большое спасибо за отзыв. Всегда Вам рады.



































































