Сделала заказ, отправка была на след день. упакованы растения очень качественно и бережно, доехали все в отменном состоянии, единственное, что заказывала одинаковые растения с разными цветами цветов, листик одинаковый, а на горшочках нет надписи где какой, но для меня не критично. Магазин рекомендую и цены приемлемые.
Вітаю! Дякую. Швидка доставка. Добре запаковано, що всі рослини мають гарний вигляд та ціленькі.
Посилку отримала. Дякую. Упаковано чудово. Все дійшло цілим і не ушкодженим.
Дякую за Жовтий піон. Гарно запаковано. Швидка доставка.
Посылка пришла быстро.Упаковано отлично,нареканий нет.Магазин рекомендую.
Доброго дня, вчора отримала замовлення і була вражена високою якістю відправлення посилки. Всі рослинки дбайливо запаковані, якість рослин відмінна з дуже розвинутою кореневою системою. Замовлення прийшло дуже швидко. Дякую Вам. Буду обов'язково замовляти у Вас рослинки і на далі. Добра Вам, миру, процвітання і фінансової стабільності. Дякую!!!
Доброго дня,сьогодні отримала посилку,за яку дуже вдячна.Клематиси пречудові, дуже дбайливо запаковані,доїхали чудово.Ще раз велике спасибі.Процвітання вашому магазину!!!
Дякую!Саджанці прийшли через день в ідеальній упаковці та стані,підписані по сортах.Магазин рекомендую!
Мене здивував шикарний асортимент рослин з помірними цінами навіть на рідкісні екземпляри. Але товар надійшов оперативно, у доброму стані. Дякую і тепер я Ваша постійна клієнтка. Для тих хто сумнівається: тут Ви знайдете навіть те, на що не сподівалися ;)
добрий день. посылочка приехала. забрала. но нет одного растения.эустома.
удачных мирных дней для выращвания красоты. всегда удачки. будем заказывать дальше.
удачных мирных дней для выращвания красоты. всегда удачки. будем заказывать дальше.



































































