Уверенно могу рекомендовать этот чудесный агромагазин- менеджер быстро связалась иподтвердила заказ , посылка пришла очень хорошо упакована, приятно удивил маленький подарочек от магазина , качество луковиц и рассады отличные
Заказала Замиакулькас Зензи , отправили быстро , растением я довольна.Чуть позже закажу черный Замик.Спасибо за вашу работу.
Заказала георгины. Получила на следующий день. Все превосходного качества и упаковка Очень благодарна.
Щиро дякую за посилку. Отримала швидко.Якісно запаковані рослини . Дуже,дуже дякую1
Порекомендувала своїм колегам.
Порекомендувала своїм колегам.
Отримала жоржини.Дякую!!! Всі гарні .Швидко та якісно виконане замовлення.Всім мирного неба та подяка ЗСУ !
Зробила замовлення 10.12.2024р, наступного дня отримала, все дбайливо, по-хазяйськи упаковано, садженці гарні, дякую,дякую!!! З наступаючими Вас святами, здоров'я, успіхів і саме, головне, для нас Миру!
Замовляла пеларгонію та флокс. Відправили в той же день. Відмінна упаковка , гарні рослини. Дуже дякую! Рекомендую цей магазин!
Замовила чотири гейхери. Отримала швидко, гарне пакування, всі рослинки здорові, точки росту в порядку. Просто одне задоволення! Дуже дякую !
Виписала бамбук, все сподобалось, саджанці прекрасні, листя трохи жовтувате, но списую на осінній период. Всим задоволена, прийшло бистро, щиро дякую всім, хто брав участь в відправці. Обов'язково закажу ще....
Замовляла чорний замік. Я задоволена на всі 100% , високий , такий красивезний! Відправили на наступний день . Доїхав гарно , все ціле. Магазин рекомендую .прийду ще )



































































